strona główna | kontakt | mapa strony
Fotografia
Kontakt
Fotografia

Fotografia, sesje

Wykonane podczas sesji fotografiicznej zdjęcia zapisujemy w formacie RAW i traktujemy jako półprodukt, z którego powstanie ostateczna fotografia. Do prac przystępujemy po ustaleniu wspólnej wizji z Klientem. Pracujemy, aż do osiągnięcia zamierzonego efektu. Znajomość technik fotograficznych, komputerowych, aktualnych trendów, oraz dobre oko pozwalają nam na wykonanie zdjęć, które są wizytówką zarówno Naszych Klientów jak i Nas samych. W naszych fotografiach staramy się uchwycić "to coś".

Po wyborze każde zdjęcie przechodzi przez cyfrową ciemnię gdzie:
-poprawiamy kolory,
-korygujemy kontrast,
-korygujemy jasność ,
-poprawiamy perspektywę,
-kadrujemy,
-retuszujemy niedoskonałości,
-montujemy,
-optymalizujemy,

To dzięki tym zabiegom zdjęcie zyskuje ostateczny wygląd, często nieosiągalny podczas sesji fotograficznej. Subtelna korekta pomaga zwrócić uwagę na treść zdjęcia, a nie na drobne niedoskonałości. Profesjonalnie korygujemy, usuwamy lub dodajemy elementy, poprawiamy gamę barwną.

Bez obróbki graficznej nie obejdzie się żadna, nawet najlepiej zrealizowana sesja zdjęciowa. Piękne, ponadczasowe zdjęcia z nawiązką rekompensują Nam i Naszym Klientom duży nakład pracy.
Ceny za wykonanie zdjęć ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę ilość zdjęć, stopień trudności i poświęcony czas.

Fotografia produktów, packshoty, fotografia portretowa, fotografia wizerunkowa, fotografie modeli i modelek, odzież na manekinach, fotografia architektury, fotografia krajobrazów, fotografia sportowa, fotografia ślubna. Fotoedycja.
   zdjęcia produktów, packshoty ->...
   zdjęcia modelek ->...
   zdjęcia na manekinach ->...
   zdjęcia architektury ->...
  zdjęcia krajobrazów ->...
   portrety ->...
   zdjęcia sportowe ->...
   zdjęcia ślubne ->...