strona główna | kontakt | mapa strony
Prezentacje multimedialne
Kontakt
Multimedia -> Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne

Od tego jak postrzegają Nas Klienci, zależy Nasza sprzedaż.

Wiedza, doświadczenie, innowacyjność, poziom obsługi to nie wszystko. Wykorzystując zdjęcia, filmy, grafikę, lektora, napisy, muzykę i efekty dźwiękowe, możemy zaprezentować wszystko to, co ważne jest dla Klienta przed podjęciem decyzji o zakupie. Prezentacje multimedialne pozwalają, na przedstawienie firmy i jej oferty w atrakcyjnej wizualnie formie.

Tworzymy:

  Prezentacje firmy
Jak Cię widzą...tak Cię piszą.
Od tego jak zaprezentujemy naszą firmę w dużej mierze zależy jej publiczny wizerunek, co w konsekwencji wpływa na zainteresowanie i zaufanie, a w końcu na sprzedaż.

  Prezentacje produktu
Prezentujemy produkt, jego możliwości, zastosowania, efekty jego działania, skuteczność, parametry.

  Prezentacje oferty
Budujemy multimedialny katalog produktów i usług. Przedstawiamy ofertę handlową. Materiał przygotowujemy na płytach CD, DVD lub zamieszczamy bezpośrednio na stronie internetowej.

  Prezentacje interaktywne
Uruchamiamy doskonałe narzędzie, służące jako uzupełnienie graficzne dla wszelkich prezentacji firmowych, produktowych prowadzonych na żywo. Prezentacja ma budowę nieliniową tj. pozwala na przejście za pomocą 1-2 kliknięć w dowolne jej miejsce: możemy wrócić, powtórzyć, wyjaśnić i pójść dalej, bez konieczności uruchamiania całości od początku. Można uruchomić zapętloną, liniową wersję prezentacji, która pozwoli na wyświetlanie zawartości na okrągło.