Fotografia produktowa

Wykonujemy zdjęcia produktów od małych do dużych gabarytów. Fotografujemy w studio lub u Klienta. Zdjęcia fotografujemy na zleconym tle lub osadzamy na tle wybranym przez Klienta, bądź pozbawiamy tła. Wszystkie fotografie przechodzą przez cyfrową ciemnię i mogą zostać poddane dalszej obróbce – wycinanie, poprawa kształtu, usunięcie mankamentów. Zdjęcia do wykorzystania we wszystkich mediach, m.in. sklepy internetowe, internetowe aukcje sprzedażowe, materiały do druku – katalogi, foldery, ulotki reklamowe.
Cena zależna od liczby ujęć, stopnia trudności i potrzebnego czasu.

Packshoty, szparowanie, wycinanie, zdjęcia duch, na płasko, na manekinie, białe tło, przezroczyste tło, bez tła, odbicie lustrzane, dodanie cieni, tło wybrane przez klienta, wizualizacje, aranżacje, kompozycje, zdjęcia duch, na płasko, na manekinie, odwzorowanie kolorów, wyostrzanie, poprawa ekspozycji i  kontrastu, balans bieli, optymalizacja.

© Copyright Wszystkie fotografie na tej stronie i prawa do nich należą do ich twórców. Fotografie nie mogą być kopiowane, drukowane, powielane ani zmieniane bez pisemnej zgody fotografa, który je wykonał.